Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

XIII Oddział Rehabilitacji Ogólnoustrojowej

Lekarz kierujący oddziałem: lek. med. Agata TrafalskaWidok na oddział

Pielęgniarka oddziałowa: mgr Wiesława Tarabuła

 

Kontakt:
  • Sekretariat oddziału: 71/ 39 25 361
  • Lekarz kierujący oddziałem: 71/ 39 25 362
  • Dyżurka lekarska: 71/ 39 25 363
  • Pielęgniarka oddziałowa: 71/ 39 25 360
  • Dyżurka pielęgniarska: 71/ 39 25 364

 


XIII Oddział Rehabilitacji Ogólnoustrojowej przyjmuje dzieci i młodzież w wieku od 0 do 18 lat. Rehabilitacja odbywa się w cyklach od 3 do 6 tygodni i prowadzona jest przez 6 dni w tygodniu w godzinach przed- i popołudniowych.
Świadczenia medyczne realizowane są w ramach umowy z NFZ.

Prawo do wystawienia skierowania mają lekarze oddziałów ortopedyczno-urazowych, chirurgicznych, neurochirurgicznych, neurologicznych, reumatologicznych, pediatrycznych, onkologicznych, a w przypadku chorób przewlekłych: lekarz poradni rehabilitacyjnej, ortopedyczno-urazowej, neurologicznej i reumatologicznej.
Na podstawie skierowania dziecko wpisywane jest do kolejki oczekujących: dla pacjentów pilnych lub stabilnych. O dokładnym terminie przyjęcia pacjent informowany jest z wyprzedzeniem.
Skierowanie można dostarczyć osobiście do sekretariatu Oddziału w dni powszednie w godzinach od 7.00 do 15.00 lub można przysłać je pocztą.

 


Lokalizacja oddziału:

Budynek A3, I piętro

 

plan obiektu

 

Banery/Logo