Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Dzienny Ośrodek Psychiatrii i Zaburzeń Mowy dla Dzieci i Młodzieży - ul. Wołowska

Menu dla: Dzienny Ośrodek Psychiatrii i Zaburzeń Mowy dla Dzieci i Młodzieży - ul. Wołowska

Informujemy, że z dniem 1 marca 2022 r. - na podstawie Uchwały nr XXXIX/766/21 Sejmiku Województwa Dolnośląskiego z dnia 28 października 2021 r. - nastąpiło prawomocne połączenie Dziennego Ośrodka Psychiatrii i Zaburzeń Mowy dla Dzieci i Młodzieży, ul. Wołowska 9, 51-116 Wrocław z Wojewódzkim Szpitalem Specjalistycznym im. J. Gromkowskiego, ul. Koszarowa 5, 51-149 Wrocław.

Z dniem połączenia Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego przejął w całości zobowiązania i należności wynikające z działalności Dziennego Ośrodka Psychiatrii i Zaburzeń Mowy dla Dzieci i Młodzieży i wstąpił we wszystkie stosunki prawne, których podmiotem był Ośrodek, bez względu na charakter prawny tych stosunków.

W strukturze Szpitala Dzienny Ośrodek Psychiatrii i Zaburzeń Mowy dla Dzieci i Młodzieży został wyodrębniony w formie jednostki organizacyjnej.

Dla pacjentów nie powoduje to żadnych zmian. Mieszczące się dotychczas w obiekcie przy ul. Wołowskiej 9 oddział dzienny i poradnie, nadal będą funkcjonowały w dotychczasowym zakresie i lokalizacji. 

 

Banery/Logo