Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Dziecięca Opieka Koordynowana (DOK)

Rejestracja

Rejestracja na pierwszą wizytę prowadzona jest przez Dział Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej - Rejestracja w budynku A3 osobista lub telefoniczna.

Dziecięca Opieka Koordynowana

Celem Dziecięcej Opieki Koordynowanej jest zapewnienie dzieciom, u których zdiagnozowano ciężkie i nieodwracalne upośledzenie albo nieuleczalną chorobę zagrażającą życiu, które powstały w prenatalnym okresie rozwoju lub w czasie porodu, skoordynowanej opieki poszpitalnej obejmującej specjalistyczne poradnictwo ambulatoryjne.

Podmiotem koordynującym opiekę DOK jest Poradnia Neonatologiczna będąca w strukturze organizacyjnej szpitala.

Do objęcia opieką w ramach świadczenia kwalifikują się dzieci do 3 roku życia, które posiadają zaświadczenie o podleganiu ustawie „Za życiem”. Skierować pacjenta może każdy lekarz, ale warunkiem ustalenia terminu jest dostarczenie kopii zaświadczenia „Za życiem”, termin ustalany jest niezwłocznie.

Pierwsza wizyta w Ośrodku odbywa się u specjalisty pediatrii oraz rehabilitacji medycznej, który ustala indywidualny program rehabilitacji, jej czas i częstotliwość terapii.


Lokalizacja

Wrocław, ul. Koszarowa 5
Budynek A3, I piętro

plan obiektu

 

Banery/Logo