Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu

A- A A+

lek. med. Marzanna Bernat-Josypenko

ordynator 10. oddziału chorób wewnętrznych

Aktualności i informacje dla pacjentów

Nowa Edukacyjna Wyspa

Mali pacjenci 13. Oddziału Rehabilitacji Ogólnoustrojowej Pawilonu Pediatrycznego naszego Szpitala mogą już korzystać z nowej Wyspy Edykacyjnej, którą Fundacja Orange podarowała dzieciom. Dotykowy ekran z bajkami i różnymi łamigłówkami to dla dzieci wielka frajda i chwila wytchnienia po ciężkich i wyczerpujących ćwiczeniach z rehabilitantami.

Więcej…

Dzień Dziecka z RMF FM

Płytę CD z bajką o "Królewnie Śnieżce" na podstawie baśni braci Grimm otrzymali mali pacjenci Pawilonu Pediatrycznego naszego Szpitala z okazji Dnia Dziecka od radia RMF FM. Redaktor Barbara Zielińska rozdawała słuchowisko w wykonaniu znanych polskich aktorów: Anny Dereszowskiej (zła Królowa), Jerzego Stuhra (Zwierciadło) czy Anny Dymnej (mama Śnieżki).

Więcej…

Ekologiczne przedstawienie

„Wiwat Wiosna! Wiwat Święta! Wiwat Zielony Las” to tytuł przedstawienia, które mali pacjenci Pawilonu Pediatrycznego naszego Szpitala mogli obejrzeć dzięki aktorom Prekursora Artystycznego z Krakowa w Teatrze we Wnęce, który znajduje się na I. Piętrze obok dwóch oddziałów: 12. Psychiatrycznego dla Dzieci i Młodzieży oraz 13. Rehabilitacji Ogólnoustrojowej.  

Więcej…