Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu

Zamknij okno   X

Szanowni Pacjenci

Informujemy, że wznowiliśmy przyjęcia na wszystkie oddziały pediatryczne, w tym rehabilitację i psychiatrię oraz oddziały dla dorosłych: wewnętrzne, gastroenterologii oraz neurologii.
Funkcjonują również wszystkie poradnie oraz pracownie diagnostyczne, w tym pracownia tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego.

Jednocześnie informujemy, że w związku z trwającą epidemią koronawirusa SARS-CoV-2 proces udzielania świadczeń odbywa się z zachowaniem procedur bezpieczeństwa. W związku z tym prosimy o zachowanie na terenie Szpitala następujących zasad: nosimy maseczki ochronne, zachowujemy bezpieczny dystans i dezynfekujemy ręce. W oddziałach szpitalnych obowiązuje zakaz odwiedzin. Wyjątkiem są osoby towarzyszące dzieciom oraz pacjentom niesamodzielnym i niepełnosprawnym, którzy wymagają stałej opieki.

A- A A+

Budynek w kompleksie

Aktualności i informacje dla pacjentów

Zmiana lokalizacji Ośrodka Żywienia Klinicznego

Informujemy, że Ośrodek Żywienia Klinicznego przy Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Gromkowskiego we Wrocławiu zmienił lokalizację.

Więcej…

Gabinet ćwiczeń ortoptyczno-pleoptycznych

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego informuje, iż Poradnia Okulistyczna dla Dzieci wznowiła ćwiczenia ortoptyczno -pleoptyczne.

Więcej…

Diagnostyka obrazowa

Informujemy, że Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego wznowił działalność ambulatoryjną w zakresie diagnostyki obrazowej, tj. pracowni tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego, RTG.

Więcej…