Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu

Zamknij okno   X

Szanowni Pacjenci

Informujemy, że wznowiliśmy przyjęcia na wszystkie oddziały pediatryczne, w tym rehabilitację i psychiatrię oraz oddziały dla dorosłych: wewnętrzne, gastroenterologii oraz neurologii.
Funkcjonują również wszystkie poradnie oraz pracownie diagnostyczne, w tym pracownia tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego.

Jednocześnie informujemy, że w związku z trwającą epidemią koronawirusa SARS-CoV-2 proces udzielania świadczeń odbywa się z zachowaniem procedur bezpieczeństwa. W związku z tym prosimy o zachowanie na terenie Szpitala następujących zasad: nosimy maseczki ochronne, zachowujemy bezpieczny dystans i dezynfekujemy ręce. W oddziałach szpitalnych obowiązuje zakaz odwiedzin. Wyjątkiem są osoby towarzyszące dzieciom oraz pacjentom niesamodzielnym i niepełnosprawnym, którzy wymagają stałej opieki.

A- A A+

Koronawirus

 

 

Aktualne informacje i zalecenia

 

INFORMACJE dla Pacjenta:

tel.  800 190 590 - bezpłatna infolinia Narodowego Funduszu Zdrowia dotycząca postępowania w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem

 

Teleporada online

 

Zasady odbywania kwarantanny i izolacji obowiązujące od 2 września 2020 r. 

 

Informacje dla pacjenta opuszczającego szpital psychiatryczny 

 


 

 



Ankieta dostępna do wydruku dla pacjentów naszego szpitala przed planowaną hospitalizacją




 

POMOC dla Szpitala

Bardzo doceniamy każdą chęć pomocy, z którą spotykamy się w ostatnich dniach. Ze wzruszeniem czytamy informacje o kolejnych inicjatywach internautów, zbiórkach itp.

Bardzo za wszystko dziękujemy. Jednak musimy zaapelować, aby nie organizować samodzielnie żadnej pomocy dla naszego Szpitala. Każda placówka medyczna, a szpital zakaźny w szczególności, musi spełniać bardzo ściśle określone normy, jeśli chodzi o stosowany sprzęt medyczny, preparaty dezynfekcyjne czy nawet maski ochronne, fartuchy i żywność. To wynika z konieczności zapewnienia bezpieczeństwa pacjentom, ale i personelowi.

Będziemy natomiast bardzo wdzięczni za pomoc firm i producentów wyrobów medycznych i sanitarnych. Każdy przedsiębiorca, który chciałby pomóc, proszony jest o kontakt z nami pod adresem email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Darowizny pieniężne można:

  • przekazywać na numer rachunku: 07 1930 1376 2200 0900 9783 0019 z dopiskiem „darowizna na rzecz walki z epidemią koronawirusa
  • lub pisać w tej sprawie pod adres email:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

o nowych korzyściach podatkowych dowiesz się  TUTAJ

 


 

Strony WWW:

https://gis.gov.pl/- Główny Inspektor Sanitarny
https://www.gov.pl/koronawirus/- aktualizowane informacje Ministerstwa Zdrowia
https://www.who.int/- World Health Organization
https://www.ecdc.europa.eu/en - Europejskie Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób

 

 

 .