Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu

A- A A+

e-Usługi

Informacje Ogólne

Szanowni Państwo

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, stworzyliśmy możliwość dostępu do Portalu Pacjenta. Aktualnie jest możliwy dostęp do:

  1. Wyników badań laboratoryjnych
  2. Wyników (opisów) badań diagnostyki obrazowej
  3. Rezerwacji terminu wizyty do poradni specjalistycznych drogą elektroniczną.

Podczas zakładania konta prosimy Państwa o dokładne sprawdzenie i podanie prawidłowych adresów e-mail oraz telefonu. Drogą elektroniczną będziecie Państwo otrzymywać informację o rezerwacji zaproponowanego terminu wizyty.
Zakładając konto wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych do celów dostępu do Portalu Pacjenta.

UWAGA!!!
Usługa może być okresowo w części lub całkowicie niedostępna podczas prac konserwacyjnych i zmian konfiguracji. W przypadku problemów z założeniem konta prosimy o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. wraz z podaniem numeru kontaktowego.

 

W jaki sposób zarejestrować się do e-usług?

Utworzenie konta

Najszybszą ścieżką do założenia konta jest zwrócenie się o jego założenie w sekretariatach oddziałów dla dorosłych (Budynki A, A1 oraz A2) lub w rejestracji Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej w Budynku A2 na parterze, w godzinach 10:00-14:00.

Mogą Państwo również założyć konto samodzielnie, ale aby mieć dostęp do jego funkcjonalności będą musieli Państwo potwierdzić osobiście swoją tożsamość w jednym ze wskazanych wyżej miejsc.

Zapis na wizytę w poradni
Umawiając się otrzymujemy informację o tym, które poradnie mają wolne terminy przeznaczone dla e-Rejestracji. Z prezentowanego planu pracy wybieramy dogodną godzinę. W efekcie uzyskujemy podstawowe informacje o wizycie.
Możliwość e-Rejestracji jest dostępna tylko dla pacjentów, którzy mają potwierdzoną tożsamość oraz kontynuują leczenie w danej poradni.

Uwaga!
Rejestracja internetowa umożliwia umówienie wizyty tylko do niektórych poradni i w wydzielonych na jej rzecz godzinach. Niewykluczone, że w przypadku braku wolnych terminów w e-Rejestracji istnieje możliwość zarejestrowania się w "okienku" poradni. W przypadku kilkukrotnego niestawienia się na umówioną wizytę (lub zbyt późnego odwołania wizyty) konto w e-Rejestracji może zostać zablokowane.

Bezpośredni adres www do Portalu Pacjentahttps://mpi.szpital.wroc.pl/mpi/app/#/login

Aktualności i informacje

Aktualizacjia harmonogramu szczepień COVID-19 osób przewlekle chorych i osób w wieku powyżej 60 lat

 

Aktualizacja harmonogramu rejestracji szczepień COVID-19 osób przelekle chorych, szczepienia osób w wieku powyżej 60 lat

Więcej…

Rejestracja szczepień COVID-19 osób przewlekle chorych, osób w wieku 65-69 lat oraz 70+

Otwarcie rejestracji szczepień COVID-19 osób przelekle chorych, osób w wieku 65-69 lat oraz 70+

Więcej…