Zmiana lokalizacji Ośrodka Żywienia Klinicznego

Informujemy, że Ośrodek Żywienia Klinicznego przy Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Gromkowskiego we Wrocławiu zmienił lokalizację.

ozk

Aktualnie pomieszczenia naszego Ośrodka mieszczą się na I i II piętrze w pawilonie pediatrycznym - budynek A3 (wejście od strony ulicy Sportowej).
Przed wizytą w Ośrodku należy się zarejestrować telefonicznie - personel wskaże numer właściwego gabinetu oraz wytłumaczy zasady przyjęć do Ośrodka.
Telefon bezpośredni: 71/ 39 25 369.

Ośrodek Żywienia Klinicznego w ramach kontraktu z NFZ obejmuje opieką w warunkach domowych: dorosłych żywionych pozajelitowo i dojelitowo oraz dzieci żywione dojelitowo.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z pracownikami Ośrodka.