Podziękowania za wsparcie i pomoc

Szanowni Państwo
W imieniu Zarządu i Pracowników Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu składamy Państwu: sponsorom, darczyńcom i ludziom dobrej woli, na których mogliśmy liczyć w tym trudnym pandemicznym okresie związanym z COVID-19, najserdeczniejsze podziękowania.

Dziękujemy serdecznie za Państwa szczodrość i wsparcie, jakiego nam udzielili i bez którego wszystko byłoby o wiele trudniejsze, a czasami wręcz niemożliwe.
Dzięki Państwa pomocy możliwy był zakup wielu niezbędnych urządzeń potrzebnych do diagnostyki i leczenia pacjentów oraz ochrony osobistej personelu.
Chcielibyśmy podziękować i nie prosić o więcej ale znajdujemy się w trudnym okresie i być może jesienią, gdy liczba zachorowań może znacznie wzrosnąć, znowu będziemy prosić o Państwa wsparcie.

Zarząd Szpitala wraz Pracownikami