Zamknij okno   X

Szanowni Pacjenci

Informujemy, że wznowiliśmy przyjęcia na wszystkie oddziały pediatryczne, w tym rehabilitację i psychiatrię oraz oddziały dla dorosłych: wewnętrzne, gastroenterologii oraz neurologii.
Funkcjonują również wszystkie poradnie oraz pracownie diagnostyczne, w tym pracownia tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego.

Jednocześnie informujemy, że w związku z trwającą epidemią koronawirusa SARS-CoV-2 proces udzielania świadczeń odbywa się z zachowaniem procedur bezpieczeństwa. W związku z tym prosimy o zachowanie na terenie Szpitala następujących zasad: nosimy maseczki ochronne, zachowujemy bezpieczny dystans i dezynfekujemy ręce. W oddziałach szpitalnych obowiązuje zakaz odwiedzin. Wyjątkiem są osoby towarzyszące dzieciom oraz pacjentom niesamodzielnym i niepełnosprawnym, którzy wymagają stałej opieki.

Podziękowania za wsparcie i pomoc

Szanowni Państwo
W imieniu Zarządu i Pracowników Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu składamy Państwu: sponsorom, darczyńcom i ludziom dobrej woli, na których mogliśmy liczyć w tym trudnym pandemicznym okresie związanym z COVID-19, najserdeczniejsze podziękowania.

Dziękujemy serdecznie za Państwa szczodrość i wsparcie, jakiego nam udzielili i bez którego wszystko byłoby o wiele trudniejsze, a czasami wręcz niemożliwe.
Dzięki Państwa pomocy możliwy był zakup wielu niezbędnych urządzeń potrzebnych do diagnostyki i leczenia pacjentów oraz ochrony osobistej personelu.
Chcielibyśmy podziękować i nie prosić o więcej ale znajdujemy się w trudnym okresie i być może jesienią, gdy liczba zachorowań może znacznie wzrosnąć, znowu będziemy prosić o Państwa wsparcie.

Zarząd Szpitala wraz Pracownikami