Bezpłatne szkolenia z niedożywienia pacjentów

Kierownik Ośrodka Żywienia Klinicznego  dr n. med. Anna Zmarzły zaprasza  lekarzy, pielęgniarki, dietetyków, farmaceutów oraz studentów kierunków: lekarskiego, pielęgniarskiego oraz dietetyki i farmacji na bezpłatne szkolenia w ramach programu "Działania edukacyjne, profilaktyka, diagnostyka i leczenie niedożywienia u mieszkańców z terenu województwa dolnośląskiego".

Szkolenia odbędą się w dwóch terminach:
1. 21 maja 2019r., godz. 14:30-18:30 - Rozpoznawanie i leczenia niedożywienia
2. 19 czerwca 2019r., godz. 14:30-18:30 - Żywność medyczna (doustne diety przemysłowe) w leczeniu niedożywienia.
Szkolenia prowadzi personel Ośrodka Żywienia Klinicznego.

Uczestnicy otrzymają certyfikaty i bezpłatne materiały edukacyjne. Patronat nad szkoleniami objęło Polskie Towarzystwo Żywienia Klinicznego.
Zgłoszenia proszę przesyłać mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Zgłoszenie powinno zawierać: imię, nazwisko, tytuł naukowy, zawodowy, miejsce pracy, nauki, dane kontaktowe.
Szkolenia prowadzone są w małych grupach. Decyduje pierwszeństwo zgłoszeń.

Miejsce szkoleń: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego, ul. Koszarowa 5, 51-149 Wrocław, Ośrodek Żywienia Klinicznego,  budynek A1, gabinet 1
Proszę śledzić naszą stronę www, bowiem wkrótce przedstawimy grafik kolejnych szkoleń (niedożywienie w psychogennych zaburzeniach odżywiania ,niedożywienie w onkologii, niedożywienie w medycynie paliatywnej).
Jeśli są Państwo zainteresowani innymi szkoleniami z zakresu leczenia niedożywienia proszę o kontakt mailowy ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ).
dr n. med. Anna Zmarzły, kierownik Ośrodka Żywienia Klinicznego. (ula)